Cumhuriyet Mah. Silvan Bulvarı 132 Yenişehir Diyarbakır

Kızılcaşar mah.Misaki milli cad.no:61 Tek Yapı Gölbaşı/Ankara

Tel: 0 532 408 53 94 - 0 532 408 53 94

Email:aygyoyapiinsaat@gmail.com

Bize Ulaş

Whatsapp

0 532 408 53 94

Çalışma Saatlerimiz

Sizin Konforunuz bizim amacımız

  • Pazartesi-Cuma: 9:00 : 19:00
  • Cumartesi: 10:00 : 17:00
  • Pazar: Kapalı

Hakkımızda

Ay Yapı İnşaat

Sektöründe öncü firmaların başında gelmeyi başaran Ay Yapı İnşaat geleceğe kaliteli,uzun ömürlü uygulamalar kazandırmak arzusu ile işinde profosyonel çalışanlarıyla bir çatı altında buluşmuştur.

17 yıllık deneyimini; sektörün güvenilir ve kurumsal firma ihtiyacını öngörerek, bu konudaki açığı kapatmak, vizyonu geleceğe taşımak ve güvenin bir temsilcisi olmak için kullanıyor.

İşinde Güvenin Temsilcisi

2005 yılından itibaren çevreye duyarlı ve sürekli gelişen projelere başarıyla imza atan Ay Yapı İnşaat koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek aynı zamanda giderek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır.

MİSYON

Ay Yapı İnşaat sektörüne gönül vermiş eğitimli ve uzman personel gücüyle ileri teknoloji tekniklerini kullanarak işi zamanında ve kaliteli bitirmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir.

Firmamız proje aşamasından, bitirme aşamasına gerekli özeni, kaliteyi prensip edinip, üstün teknolojileri kullanarak sektörde saygıyı görmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

VİZYON

Ay Yapı İnşaat olarak; sürekli gelişen teknolojiyi yaptığı işle bütünleştiren,uzman personel ve çalışan bütün alt kadrosuyla,proje aşamasından bitirme aşamasına çevrenin doğal yapısını bozmadan,estetik görüntüsüne uygun düşen çalışmalarını bundan önce olduğu gibi bundan sonrada zamanında bitirme ve teslim etme ilkesinden taviz vermeden devam ettirmek asli görevimizdir.

Kurumsal